Адвокатська послуга:
отримання страхової виплати по ДТП

без суду!

ознакомиться на русском языке інформація нижче
страхові компанії: принципи роботи

На превеликий жаль принципи українських страхових компаній полягають у тому, щоб зібрати якомога більше страхових внесків і мінімізувати виплати. Їх діяльність полягає в максимальному зборі коштів під виглядом здійснення страхування. Це потрібно прийняти як факт, готуючись до труднощів отримання страхових виплат.

Необхідно розуміти, якщо у компанії є мінімальна можливість не платити, вона цього робити не стане, відмовивши у виплаті. Але відмова страхової - не кінець історії. Отримати виплату можливо - потрібно оскаржити саму відмову.

Страхові компанії добре знають страхове законодавство, клієнти ж навпаки. Страхувальники часто не інформовані, як подати скаргу щоб отримати компенсацію, чи можливо отримати відшкодування без суду, які документи потрібні страховій, куди їх спрямовувати. Цей дисбаланс грає "на руку" страховиків. Проте, страхова діяльність в Україні підлягає ліцензуванню, а значить над страховою компанією є той, хто має право заборонити їй страхувати людей, тобто, є кому подавати скаргу на страхову для досягнення успіху без суду.

При отриманні страховки ви можете зіткнутися:

труднощі отримання страховки

- Страхова зволікає;

- Страхова не виплачує гроші;

- Страховик ігнорує листи, заяви;

- Менеджер "годує" усними обіцянками виплатити незабаром;

- Страхова відмовляє Вам у страховій виплаті обґрунтовуючи вигаданими причинами або некоректним трактуванням законодавства в свою користь;

- Страхова згодна оплатити, але запропонована сума не відповідає понесеним Вами збиткам.

Як вплинути на страхову компанію:

як змусити страхову виплатити гроші

За Вами завжди залишається право звернутися до суду для захисту прав, але це дуже довго і дорого. Вам доведеться платити адвокату по страхових справах і ДТП, як мінімум, рік. Це тільки перша судова інстанція. Скільки реально доведеться чекати виплату - невідомо. Є інший шлях, який допоможе отримати страховку швидше. Основна суть: шляхом правового тиску зробити факт страхової виплати Вам економічно вигідним для страхової компанії.

Що ми пропонуємо:

стягнення страхових виплат без суду

В першу чергу ми, адвокати, переводимо спілкування зі страховою компанією в рамки правового поля. Більше ніяких усних розмов, відмовок. Тільки офіційне листування, факти, докази, посилання на нормативно-правові акти.

Наша послуга складається:

написання скарг на страхову

1) Ми вивчаємо матеріали по Вашому питанню. Аналізуємо чи були допущені порушення процедури страхової виплати з Вашого боку. Якщо так, то шукаємо шляхи їх виправлення;

2) Формуємо найкращу правову позицію, виходячи з імовірності її реалізації і конвертації в грошовий еквівалент у вигляді страхової компенсації;

3) Складаємо пакет скарг в усі інстанції, з якими працює компанія з метою створення масового ефекту. Слід домогтися такого результату, щоб з усіх напрямків до компанії надходили запити з приводу Вашої справи. Ми працюємо за такою схемою.

4) Здійснюємо подачу претензій. Складнощі з подачею ми беремо на себе. Ви в процесі не берете участь. Питання характеру: "Куди направляти документи" Вас не стосуються.

Що Ви отримаєте:

гроші від страхової

У кращому випадку отримаєте страхову компенсацію. Все залежить від обставин, дій до звернення до нас, фінансового стану страхової компанії. Іноді навіть з "залізною" позицією отримати гроші не вдається, оскільки їх просто немає і для отримання виплати необхідні додаткові зусилля (наприклад, позов до суду до винуватця, ініціювання банкрутства страхової компанії, або претензії до МТСБУ).

У будь-якому випадку Ви отримаєте:

1) Документальну фіксацію дій компанії;

2) Реакцію (оцінку) контролюючих органів на дії страхової компанії щодо Вас;

3) Доказову базу на виконання наступних судових процесів, так само як, що важливо, підтвердження зі свого боку здійснення всіх дій для досудового врегулювання ситуації.

4) Встановлене листування між Вами, страховою компанією, а також контролюючими органами, що допоможе оцінити обставини ситуації, до того ж виключити із спілкування даремні усні обіцянки.

5) Вироблену позицію, яку зможете використовувати для подальших дій.

Які гарантії даємо:

гарантії стягнення компенсації

Ми гарантуємо: зробимо все від себе залежне щодо вищевикладених дій, що б Ви отримали страхову компенсацію, якщо така дійсно належить Вам за законодавством. Це все, що можемо гарантувати. Ми чесні з нашими клієнтами.

Хто буде займатися Вашим питанням:

Ігор Шевчук, адвокат

Мене звуть Ігор Шевчук. Я адвокат з міста Києва. Питаннями страхування займаюся кілька років і позиціоную себе, в тому числі, як страхового адвоката. Про мою кваліфікації в галузі страхування можете ознайомитися в розділі "Публікації". За вищеописаною системою вдалося успішно допомогти не одному клієнту. Випробувано на різних страхових компаніях в Києві, тому можна з упевненістю сказати, що ймовірність успішного стягнення грошових коштів зі страхової компанії без суду - досить висока.

Скільки коштує:

-80%

Є два варіанти. Оберайте зручний для вас:

Варіант перший. Реалізація вищеописаної схеми займає не менше 10 годин (поговорити, прочитати, проаналізувати, подумати, скласти, надрукувати, відправити). Час нашої роботи коштує 2000 гривень. Для доступності послуги широкому колу осіб оплата зафіксована на рівні 2 годин незалежно від реальної кількості витраченого часу. Таким чином ціна "за все" становить всього

20000 грн 3900 грн

Варіант другий. Якщо Ви не готові оплатити нашу роботу зараз, ми підемо Вам на зустріч. У такому разі пропонуємо Вам варіант, за якого Ви оплатите нам всього 20% відсотків від суми, яку виплатить Вам страховик після направляння наших скарг. У такому разі наперед ми візьмемо з Вас лише 500 грн на експлуатаційні витрати та послуги поштового зв'язку.

Скільки чекати результату:

очікування результата

Закон "Про звернення громадян" передбачає термін розгляду протягом одного календарного місяця з дня надходження.