• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

МТСБУ може "штрафувати". Нова судова практика.Автор: Ігор Шевчук

Дата підготовки матеріалу: 2016-05-24

Відтепер існують судові рішення, які підтверджують, що у разі використання підпробного сертифікату "Зелена карта" під час ДТП, Моторне (транспортне) страхове бюро вправі звернутись до суду за компенсацією понесених витрат, здійснених за підробними документами.

Правова позиція відображена у Рішенні Вищий спеціалізованого суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ  №6-484ск16.

У своєу повідомленні на офіційному сайті МТСБУ зазначає: 

"МТСБУ ще раз попереджає про таке. Стаття 40 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлює, що у разі якщо МТСБУ, відповідно до правил міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», здійснить відшкодування шкоди за власника та/або користувача зареєстрованого в Україні транспортного засобу, який використовував за кордоном підроблений або змінений у незаконний спосіб страховий сертифікат «Зелена картка» та спричинив дорожньо-транспортну пригоду, відповідні витрати МТСБУ мають бути компенсовані такими особами в повному обсязі."

Переглядів: 983МТСБУ може "штрафувати". Нова судова практика.Маєте коментар? Напишіть мені!

Вас може зацікавити:
ФГВФО почав виплати вкладникам "Вектор Банку", які не встигли отримати кошти у попередні періоди

Сьогодні стало відомо, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати коштів вкладникам ПАО "Вектор Банк", відносно яких було запроваджено паузу для проведення перевірки їхніх рахунків н...
Безкоштовна база судових рішень ЄСПЛ

Шановні клієнти, у разі необхідності пропонуємо Вам використовувати нашу базу судових рішень ЄСПЛ .  ...
Кредитори четвертої черги "Кредитпромбанку" почали отримувати виплати

Сьогодні стало відомо, що ліквідатор "Кредитпромбанку" розпочав здійснення виплат кредиторам четвертої черги. Виплати здійснюютьсяу безготівковій формі. Детальну інформацію можна отримати за телефон...
...