• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

Не поспішайте із судом. Ще встигнеться!Автор: Ігор Шевчук

Дата підготовки матеріалу: 2014-10-14

Уявіть собі клієнта, який нещодавно потрапив у ДТП. У кращому випадку йому пошкодили автомобіль, а устягнення страхового відшкодування найгіршому — ще й завдали шкоду життю та здоров'ю. Тепер необхідно отримати страхове відшкодування від страхової компанії, аби ту шкоду відшкодувати, але страхова компанія починає поводити себе неадекватно й усіляко уникає здійснення страхового відшкодування за ДТП. Емоційний стан такого клієнта просто жахливий. Тому не дивно, що клієнти у першу чергу заявляють своєму юристу про те, що хочуть судитись із страховою компанією, аби отримати страхове відшкодування. Що зробить недосвідчений юрист? Поведе клієнта до суду, чим у деяких випадках навіть покращить ситуацію для страхової компанії, адже суд— це час, а відтермінування оплати страхового відшкодування для страхової компанії, це однозначно плюс.

            Що зробить досвідчений юрист? Він реалізує усі доступні інструменти для стягнення страхового відшкодування без суду. Благо, що в Україні можна використати бюрократичну павутину на користь клієнта. Стягнути страхове відшкодування зі страхової компанії можна не лише через суд, а й шляхом написання «правильних» скарг у потрібні інстанції.

            То ж не поспішайте йти до суду, якщо Ви ще не використали усі можливі інструменти досудового стягнення. Запам’ятайте, що суд — це довго й дорого.

            Детальніше про схему стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії без суду можна почитати ТУТ!

 

Обговорити дане питання можна на форумі.

Переглядів: 958Не поспішайте із судом. Ще встигнеться!Маєте коментар? Напишіть мені!

Вас може зацікавити:
ФГВФО поновлює виплати вкладникам банку "Фінанси та Кредит"

Для отримання виплати необхідно до 14.07.2016 звернутись до банку-агента, якими виступають: "Ощадбанк", "Альфа-Банк", банк "Південний" та "ПУМБ". Зверніть увагу, що ті особи, які не звернуться до ба...
Про відшкодування матеріальної шкоди

Декілька слів про практику стягнення компенсації за отримані матеріальні збитки (шкоду).   ...
Питання: чи діє поліс "ОСЦПВ" (Автоцивілка) у разі пошкодження авто на парковці?

    Вітаю. Щойно отримав на електронну пошту досить цікаве запитання. Пропоную Вам відповісти на нього разом у режимі онлайн. Отже, людина цікавиться, чи покриває поліс так зван...
...