• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Адвокат Шевчук | Вартість

Вартість послуг

Вид оплати Вартість Умови
Погодинна оплата 2000 грн/год Оплата тільки за витрачений час. У разі відрядження до інших міст України, оплачується повний робочий день (8 годин) + витрати на дорогу та проживання у готелі (за потреби).
500 грн/год* *Для учасників АТО або ООС, особам з інвалідністю, одиноким матерям та таким, що виховують дітей з інвалідністю.
Фіксована оплата за домовленістю Ми можемо обговорити та встановити межі та об'єми моєї роботи в конкретній справі. Виходячи із цих аспектів обумовити фіксовану суму мого гонорару.
Абонентська плата Залежно від обраного пакету Якщо ви, або ваш бізнес, потребуєте систематичного правового облсуговування, ви можете обрати комфортний для себе пакет послуг і більше не хвилюватись за неочіковані рахунки та прогнозувати свої витрати на правову допомогу.
У будь-якому випадку для початку нам варто зустрітись та обговорити Вашу справу. Це Вам нічого не коштуватиме. Якщо я Вас не влаштую (або Ви мене) — розійдемось потиснувши руки, а якщо консенсус таки вдасться віднайти — будемо плідно працювати! Дзвоніть, пишіть. Буду радий допомогти!