• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Блог

Дата підготовки матеріалу: 2021-08-16

Уявімо собі ситуацію: ви вирішили побудувати будинок, придбали земельну ділянку, винайняли велику будівельну бригаду і….. жодного разу не з’явились на будівельному майданчику. Ви мабуть здогадуєтесь які будуть наслідки у такого підходу. Паркан буде стояти не там, де ви того хотіли і не з того матеріалу, який був обумовлений.

Переглядів: 241   Дата підготовки матеріалу: 2020-03-10

Когда я впервые посетил следователя (по собственной инициативе), чтобы предоставить ему фотографии своего автомобиля и его детальное описание, тот спал у себя в кабинете. Я не преувеличиваю. Я реального его разбудил. С того момента стало понятно, что об активных поисках автомобиля речь не идет. Любые розыскные действия приходилось выбивать отдельными ходатайствами. По собственной инициативе следователь ничего не делал.

Переглядів: 1311   Дата підготовки матеріалу: 2020-03-10

Коли я вперше завітав до слідчого (з власної ініціативи), аби надати йому фотографії свого автомобіля та його детальний опис, той спав у себе в кабінеті. Я не перебільшую. Я реального його розбудив. З того моменту стало зрозуміло, що про активні пошуки автомобіля мова не йде. Будь які розшукові дії доводилося вибивати окремими клопотаннями. З власної ініціативи слідчий нічого не робив.

Переглядів: 1251   Дата підготовки матеріалу: 2019-10-30

Переглядів: 1200   Дата підготовки матеріалу: 2019-09-29

У цьому відео поспілкуємось про те, чи можна уникнути обов'язку сплачувати неадекватні відсотки за обслуговування кредиту, які видать мікро-фінансові організації в Україні. Чи існує правовий механізм списання заборгованотсі? Як на це "дивиться" судова практика? Чи подають МФО до суду?

Переглядів: 1535