• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

Які галузі права існують та як у цьому розібратись людині без юридичної освіти?Автор: Ігор Шевчук, адвокат

Дата підготовки матеріалу: 2024-01-05

Основні види адвокатських послуг можна розділити на кілька галузей права.

Ось деякі з них:

Цивільне право: це галузь права, яка стосується відносин між фізичними та юридичними особами. Це може включати справи про розлучення, спадщину, нерухомість та інші.

Кримінальне право: це галузь права, яка стосується злочинів та кримінальних справ. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть захищати своїх клієнтів від звинувачень у злочинах та допомагати їм уникнути покарання.

Сімейне право: це галузь права, яка стосується відносин між членами сім’ї. Це може включати справи про розлучення, усиновлення, опіку та піклування.

Корпоративне право: це галузь права, яка стосується бізнесу та корпорацій. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть допомагати компаніям з різними питаннями, такими як заснування компанії, оподаткування та інші.

Податкове право: це галузь права, яка стосується оподаткування. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть допомагати клієнтам з питань податків та уникнення податкових штрафів.

Інтелектуальна власність: це галузь права, яка стосується авторських прав, патентів та товарних знаків. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть допомагати клієнтам захистити їхні права на інтелектуальну власність.

Трудове право: це галузь права, яка стосується відносин між роботодавцями та працівниками. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть допомагати працівникам з питань звільнення, дискримінації та інших питань.

Нерухомість: це галузь права, яка стосується купівлі, продажу та оренди нерухомості. Адвокати, які працюють у цій галузі, можуть допомагати клієнтам з питань нерухомості, таких як укладання договорів та розв’язання спорів.

Обираючи адвоката, важливо враховувати специфіку вашої справи та спеціалізацію фахівця. Невірно обраний адвокат може призвести до неповного розуміння вашої справи та невдачі в її вирішенні.Якщо ви заплутались та не можете розібратись у ситуації - просто напишіть нам. Ми допоможемо!

Переглядів: 196Які галузі права існують та як у цьому розібратись людині без юридичної освіти?Маєте коментар? Напишіть мені!

Вас може зацікавити:
Як обрати собі адвоката: практичні поради для успішного вибору

В сучасному світі, де правові питання стають неодмінною частиною нашого життя, важливо мати надійного союзника в обличчі адвоката. Однак велика кількість правників може заплутати будь-кого, хто намаг...
Безкоштовна база судових рішень ЄСПЛ

Шановні клієнти, у разі необхідності пропонуємо Вам використовувати нашу базу судових рішень ЄСПЛ .  ...
Безкоштовні та анонімні запитання

До мене надходить багато телефонних дзвінків із формулюванням: "А Ви безкоштовний адвокат?". Навіть не уявляю, де люди бачили, або чули про цих примарних альтруїстів—адвокатів, які готові працю...
...